Kontakta Tranemo

0325 - 799 00

  • Måndag–torsdag: 07:30–16:30
  • Fredag: 07:30–15:00
  • Lunchstängt: 12.30–13.00

INNESÄLJ / ORDERMOTTAGNING

0325-79901
order@tranemo.com

Catrin Helgesson

Catrin Helgesson

Innesäljare

0325-79921

catrin.helgesson@tranemo.com

Jeanette Grandén

Jeanette Grandén

Innesäljare

0325-79909

jeanette.granden@tranemo.com

Maria Evaldsson

Maria Evaldsson

Innesäljare

0325-79915

maria.evaldsson@tranemo.com



FÖRSÄLJNING

Mattias Linse

NORRA SVERIGE

Mattias Linse

Säljare
0724-021 445
mattias.linse@tranemo.com

Mats Hallgren

ÖVRE MELLERSTA SVERIGE
LAPPLAND

Mats Hallgren

Säljare
0720 50 42 58
mats.hallgren@tranemo.com

Marcus Rix

NEDRE MELLERSTA SVERIGE
STOCKHOLM

Marcus Rix

Säljare
0739-883 899
marcus.rix@tranemo.com

Christer Almborg

SÖDRA SVERIGE

Christer Almborg

Key account Flamskydd
0706-579 955
christer.almborg@tranemo.com

Anders Alm

Anders Alm

Key account Varsel och arbetskläder
010-1309939
anders.alm@tranemo.com

Roger Johansson

Roger Johansson

Key account flamskydd
0708-470750
roger.johansson@tranemo.com

Mattias Bengtsson

Mattias Bengtsson

Försäljningschef, Sverige
0705-293274
mattias.bengtsson@tranemo.com

Christian Kreisler

Christian Kreisel

Marknadschef / Internationell Försäljning
0325-79924

christian.kreisel@tranemo.com



Försäljningskarta Tranemo

Skicka meddelande


Här kan du skicka ett meddelande till Tranemo. Fyll i kontaktformuläret så svarar vi på din fråga eller hjälper vi dig vidare.

TRANEMO

HUVUDKONTOR TRANEMO

 

Besöksadress:
TRANEMO TEXTIL AB
Fabriksgatan 2
514 33 Tranemo

 

Postadress:
TRANEMO TEXTIL AB
Box 207
514 24 Tranemo

 

GPS koordinater: WGS 84 (lat, lon): N 57° 2 8.954', E 13° 21.124'
WGS 84 decimal (lat, lon): 57.48256, 13.35207
RT90: 6375681, 1352871
SWEREF99 TM: 6372303, 401197

TRANEMO logistic center

LAGER/LOGISTIKCENTER TRANEMO


Godsadress:
TRANEMO TEXTIL AB
Logistics centre
Hyltegärde 9
514 91 Tranemo

 

GPS koordinater: WGS 84 (lat, lon): N 57° 30.972', E 13° 20.583'
WGS 84 decimal (lat, lon): 57.51620, 13.34304
RT90: 6379445, 1352465
SWEREF99 TM: 6376060, 400747